סקי סנובורד

מועדוני סקי

בולגריה סקי בבולגריה / סנובורד בבולגריה

אתרי הסקי בבולגריה ידועים בהיותם איכותיים, מתוחזקים היטב, ומספקים תמורה בעבור מחיר לא יקר במיוחד. חופשת סקי בבולגריה מומלצת לכל הגילאים והרמות.

בולגריה

חבילת סקי בבולגריה

 גולשים ישראלים רבים בוחרים לרכוש חופשת סקי בבולגריה בשנים האחרונות, בזכות האיכות הגבוהה של המתקנים, המסלולים והתחזוקה באתרי הסקי, ביחס למחירים הזולים שגובים האתרים.

אין ספק שחופשת סקי בבולגריה זולה בהרבה מאשר חבילת סקי במדינות מערב אירופה כמו צרפת, איטליה, אוסטריה ושווייץ. באתריה המרכזיים של בולגריה- בנסקו ובורובץ'- הושקעו מליוני יורו בשנים האחרונות, במטרה לספק לגולשים שרגילים לעשות סקי במערב אירופה אלטרנטיבה ראוייה ומספקת.

שני האתרים מציעים מסלולים מגוונים, שמתאימים בעיקר למתחילים ולבינוניים, אך גם מסלולים אופ-פיסט ומסלולים מיוחדים לגולשי סנוובורד, שאימצו את אתרי הסקי בבולגריה בשנים האחרונות. מאחר שבשני האתרים יש גיבוי של תותחי שלג שמפצים על גובהם הלא גבוה במיוחד, תוכלו לצאת לחופשת סקי בבולגריה בחודשים דצמבר עד סוף אפריל.

חופשת סקי בבולגריה כוללת חווייה של נופים קסומים, מסעדות עממיות מצויינות ואוירה מזרח אירופאית קלאסית עם הופעות פולקלור, ברים לצעירים ואירוח חם ועליז.

אנו ממליצים גם לכם ליהנות מחופשת סקי בבולגריה !

אתרי סקי בבולגריה

צור קשר ק.ג. עיצוב - בניית אתרים מושגים Time 2 Travel