סקי סנובורד

מועדוני סקי

איטליה סקי באיטליה / סנובורד באיטליה

באיטליה קיימים אתרי סקי יוקרתיים ועמוסי מותגי אופנה. הסקי זול ועיקר הפעילות הינה גלישה. המגוון הרחב ביותר של התאמה לאוכלוסיה ולטעמים ללא ספק קיים באיטליה. קיים גם כידוע מגוון רחב של קולינריות ויין טוב. אתרי הסקי ממוקמים בדיוק באמצע קו התפר אשר קיים בין צרפת לגרמניה : טירול ואוסטה. מנטליות איטלקית גם מהווה דבר חשוב ויש ממנה הרבה טוב שם.

איטליה

 חופשת סקי באיטליה

גולשים ישראלים רבים בוחרים לצאת לחופשות סקי באיטליה, בזכות הגיוון הרב של אתרי הסקי שלה, האפשרות ליהנות מסקי פס למרחבי גלישה עצומים שמשותפים לכמה אתרים (כמו הדולומיטי סופרסקי) ואפילו למדינות השכנות, הנופים המקסימים שלה, שכוללים את רכס הדולומיטים בצפון-מרכז ומזרח המדינה ואת רכס האלפים שבמערבה, ובזכות האירוח האיטלקי החם והאוכל המענג.

אתרי הסקי באיטליה נחשבים לאיכותיים ביותר- מתבחינת התחזוקה והמתקנים, כמות ושכלול המעליות ומבחינת גיוון המסלולים לכל רמות הגלישה. תמצאו בהם חנויות להשכרת ציוד ובתי ספר מצויינים לסקי, אם כי לא תמיד המדריכים דוברים אנגלית.

מרבית עיירות הסקי באיטליה שוכנות בעמקים ולמרגלות ההרים ונחשבות עתיקות ותיירותיות, עם מסורת איטלקית עשירה, ושפע פעילויות אפרה סקי, ספורט ותרבות. חלקן מציעות חנויות פטורות ממכס.

חובבי האירוח בקלאבים יוכלו לצאת לחופשת סקי באיטליה ברשת מועדוני וולטור, המקבילה האיטלקית של הקלאב מד המפורסם.

קחו בחשבון שבזמן חופשות החורף של האיטלקים ושל תושבי המדינות השכנות, אתם עלולים להתקל בעומס באתרי הסקי, במחירים גבוהים יותר והכבישים פקוקים.

עונת הסקי הרשמית באיטליה נמשכת מתחילת דצמבר עד אפריל, אך מאחר שאיטליה נהנית מאתרים ששוכנים למרגלות קרחונים, תוכלו לצאת לחופשת סקי באיטליה גם בחודשי הקיץ.

אחד מאיזורי הסקי הפופולריים של איטליה הוא ה-סלה רונדה, מרחב הגלישה האדיר ברכס הדולומיטים שנמצא בצפון מזרח איטליה על הגבול עם אוסטריה ושווייץ. מתחם הגלישה הענק שלו שנקרא Super Ski Dolomiti מתפרש על 1200 ק"מ, וכולל ארבעה עמקים שמחוברים במסלול המעגלי של הסלה רונדה: Alta Badia, Val Di Fassa, Val Gardena, Marmolada. העיירות הפופולריות של האזור הן ואל- גרדנה Selva Val Gardena, ואל די פאסה  Val Di Fassa , Campitello ו- Canazei ותוכלו ליהנות בהן משלל פעילויות אפרה סקי וספורט.

אזור הגלישה שביל החלב La Via Lattea הוא מרחב גלישה שנחשב לאחד המפורסמים בעולם ותוכלו ליהנות בו מ 400 ק"מ של מסלולי גלישה לכל רמות הגולשים, שמחוברים במעליות משוכללות לאתרים. שביל החלב מתחיל באתר הסקי המפורסם Sestriere ומסתיים ב- Mont Genevre.

אנו ממליצים גם לכם ליהנות מחופשת סקי באיטליה!

 

חופשת סנוובורד באיטליה

חופשת סקי באיטליה היא בחירה של אוהבי החיים הטובים- לצד מרחבי הגלישה האדירים, שמתאימים לגולשים מקצועניים וחובבנים כאחד, תמצאו עיירות סקי ציוריות עם פעילויות אפרה סקי מפנקות ותוכלו ליהנות ממסעדות משובחות, מנופים עוצרי נשימה ומאווירה חמה ותוססת. עובדה נוספת שהופכת את אתרי הסקי באיטליה לפופולריים היא שהם מספקים מסלולים ואטרקציות לגולשי סנוובורד ושחופשת סקי באיטליה נחשבת זולה יחסית. 

גולשים ישראלים רבים בוחרים לצאת לחופשות סנוובורד באיטליה בזכות האפשרות ליהנות מסקי פס למרחבי גלישה עצומים שמשותפים לכמה אתרים (כמו הדולומיטי סופרסקי) ואפילו למדינות השכנות, ובזכות הנופים המקסימים שלה, שכוללים את רכס הדולומיטים בצפון-מרכז ומזרח המדינה ואת רכס האלפים שבמערבה, ובזכות האירוח האיטלקי החם.

עונת הסקי באיטליה

עונת הסקי הרשמית באיטליה נמשכת מתחילת דצמבר עד אפריל, אך מאחר שאיטליה נהנית גם מאתרים ששוכנים למרגלות קרחונים, תוכלו לצאת לחופשת סנוובורד באיטליה גם בחודשי הקיץ. כשאתם מזמינים חבילת סנוובורד לאיטליה כדאי שתהיו מודעים לכך שבמהלך החורף האיטלקי, גם האיטלקים מגיעים לפסגות לגלוש, מה שעלול ליצור עומס באתרי הסקי, להעלות את מחירי חבילות הסקי באתרים וליצור פקקים בכבישים אליהם ובתוך עיירות הסקי.

אזורי סקי באיטליה

אחד מאזורי הסקי הפופולאריים באיטלינקרא ה-סלה רונדה, מרחב הגלישה האדיר ברכס הדולומיטים, שנמצא בצפון מזרח איטליה על הגבול עם אוסטריה ושווייץ. מתחם הגלישה הענק שלו שנקרא Super Ski Dolomiti מתפרש על 1200 קילומטרים, וכולל ארבעה עמקים שמחוברים במסלול המעגלי של הסלה רונדה: Alta Badia, Val Di Fassa, Val Gardena, Marmolada. העיירות הפופולאריות של האזור הן ואל- גרדנה Selva Val Gardena, ואל די פאסה  Val Di Fassa , Campitello ו- Canazei ותוכלו ליהנות בהן משלל פעילויות אפרה סקי וספורט.

אזור הגלישה שביל החלב La Via Lattea הוא מרחב גלישה שנחשב לאחד המפורסמים בעולם ותוכלו ליהנות בו מ- 400 קילומטרים של מסלולי גלישה לכל רמות הגולשים, שמחוברים במעליות משוכללות לאתרים. שביל החלב מתחיל באתר הסקי המפורסם Sestriere ומסתיים ב- Mont Genevre.

אתרי סנוובורד באיטליה

אתרי הסנובורד באיטליה נחשבים למתוחזקים היטב ולבעלי מתקנים ומעליות משוכללים. האתרים כוללים מגוון מסלולים שמתאימים לרמות גלישה שונות, חנויות להשכרת ציוד וגם בתי ספר מצוינים ללימוד סנוובורד. (קחו בחשבון שהמדריכים בהם לאו דווקא דוברי אנגלית).

הנה כמה אתרי סנוובורד באיטליה שנחשבים לבין הפופולאריים ביותר:

ליויגנו  Livigno))

אתר סקי ששוכן בגובה של 1800 מטר במרחב הגלישה Alta Valtellina, המאפשר גישה ללא פחות מ-92 פסגות בגבהים של 2500 מטר. באתר רשת מעליות משוכללות שמאפשרות לכם גישה לאתרי הגלישה Bormio ו- Santa Caterina. המקום נמנה בין טובי אתרי הסנוובורד באיטליה. כשתתכננו חופשת סנובורד באיטליה קחו בחשבון שבאתר זה ניתן לגלוש ברוב חודשי השנה. באתר תוכלו למצוא שני סנופארק.

כשתגיעו לחופשת סנובורד באיטליה ותבחרו בליויגנו תוכלו לבלות בעיירה קסומה הממוקמת בעמק Valtellina, בין איטליה ושווייץ. במקום אווירה תוססת, אפשרויות שופינג רבות, מסעדות מעולות ופעילות אפרה סקי מגוונת- החלקה על הקרח, טיפוס על קרח, טיולים עם נעלי שלג, מרכזי ספא, נהיגת קרח, מזחלות, אופנועי שלג, מזחלות כלבים, מצנחי רחיפה, ברים ומועדונים. 

למידע נוסף על אתר הסקי ליויגנו  Livigno))

להזמנת חבילות סקי וסנוובורד ל-ליויגנו  Livigno))

פסו טונלה (Passo Tonale) 

פסו טונלה הוא אתר סקי עממי עם נוף מקסים שנחשב לאחד הגבוהים מבין אתרי הסנובורד באיטליה- הוא מגיע לגובה של 1883 מטר. כל המסלולים באתר מתאימים גם לגולשי סנובורד והמקום מצויין גם לחופשת סקי משפחתית באיטליה. כשתגיעו לחופשת סנובורד באיטליה ותבחרו בפסו טונלה תמצאו באתר מספר בתי ספר לסקי ואת הקרחון Presena שנמצא ליד האתר ומאפשר גלישה גם בקיץ.

מרחבי הגלישה באתר משתרעים על פני 100 קילומטרים. באתר 41 מסלולים ושני מרכזי קרוס קאנטרי. פעילויות האפרה סקי שתמצאו בפסו טונלה כוללות מועדונים, פאבים, מסעדות, בתי קפה, סאונה, ג'קוזי, גלישה לילית, טיפוס הרים, רכיבה על מזחלות רתומות לכלבים והחלקה על הקרח.

למידע נוסף על אתר הסקי פסו טונלה (Passo Tonale) 

להזמנת חבילות סקי וסנוובורד לפסו טונלה (Passo Tonale) 

צ'רביניה Cervinia)) 

צ'רביניה הוא בין הקלאסיים שבאתרי הסנוובורד באיטליה. כשתגיעו למקום תוכלו ליהנות ממשטחי שלג מדהימים וממסלולי גלישה נרחבים לכל הרמות, שמגיעים עד לאתרי הסקי בשווייץ. כשתגיעו בחבילת סנוובורד לצ'רבינה תוכלו לבלות בפארק סנובורד וליהנות מגלישת קיץ.

מרחבי הגלישה בצ'רביניה משתרעים על פני 130 קילומטרים בגבהים של בין 1525 ל-3480 מטר. באתר 33 מעליות ומסלול קרוס קאנטרי. פעילויות האפרה סקי שתמצאו בצ'רביניה כשתבחרו לבלות בו מבין אתרי הסנובורד באיטליה יכולה לכלול ביקור ב-45 מסעדות, 4 דיסקוטקים, קולנוע, 17 בתי קפה וברים, בריכה מקורה, סאונה, מרכז כושר, סקוואש, באולינג. במקביל תוכלו גם להתנסות בטיפוס על קירות קרח, החלקה על הקרח, מצנחי רחיפה, מזחלות כלבים, אופנועי שלג, טיול למפלי הקרח בעמק Aosta עם אפשרות לטיפוס עליהם ומערות קרח מדהימות. 

למידע נוסף על אתר הסקי צ'רביניה

להזמנת חבילות סקי וסנוובורד לצ'רביניה

רשת מועדוני ולטור (Valtur)

אם אתם אוהבים חופשת סנוובורד בתנאים מפנקים של קלאב – באיטליה תוכלו למצוא את רשת מועדוני ולטור (Valtur), המקבילה האיטלקית של הקלאב מד המפורסם. נופש סנובורד בולטור הוא חוויה מפנקת במיוחד.

דוגמא למועדון פופולרי הוא מועדון "Valtur - Pila - Valle d'Aosta". המועדון נמצא באתר הסקי פילה (Pila) ומי שביקר בו במהלך חופשת סנובורד באיטליה יוכל לספר לכם שזה ממש גן עדן. נופש סנובורד בולטור פילה מושלם גם לבילוי של כל המשפחה. תוכלו למצוא בו מועדון לילדים, פעילות מותאמת לפי גילאים מגיל שנתיים ועד 16, מגרשי משחקים ושירותי בייביסיטר. המועדון כולל גם בית ספר לסקי - שיעורי סקי לכל הרמות למבוגרים ולילדים מגיל 5 ומעלה, שיעורי סנובורד למתחילים מגיל 12 ומעלה ואפילו תחרויות סקי. חופשת סנובורד בולטור פילה כוללת גם שפע של פעילות אפרה סקי כמו: מופעי קברט, מחזות זמר, תיאטרון, משחקי חברה ותחרויות, מסיבות ואירועים מיוחדים שמארגנים מדריכי הסקי, חדר כושר, שיעורי התעמלות, סולריום, דיסקו, ברים, טניס שולחן, בוטיק, בריכה מקורה, מרכז בריאות וספא עם סאונה וטיפולי יופי. 

להזמנת חבילת סקי וסנוובורד בולטור

תהנו בחופשת הסנוובורד שלכם באיטליה!

צוות הדני נסיעות

למידע על כל אתרי הסקי של איטליה

להזמנת חבילות סקי לאיטליה

אתרי סקי באיטליה

צור קשר ק.ג. עיצוב - בניית אתרים מושגים Time 2 Travel